Viega Mono
Viega Mono

Viega Mono to sprawdzone rozwiązanie do zabudowy "na mokro". Jego szczególną zaletą jest zmienna wielkość co czyni go szczególnie elastycznym w montażu. Jakość materiału i komfort montażu s a przy tym dokładnie takie, jakich można oczekiwać od firmy Viega: najlepsze.

Utalentowany specjalista do zabudowy "na mokro"

 

       

 

 

Ty wybierasz wysokość, on się dopasowuje      

 

Viega Mono może miećdwie wysokości zabudowy. Tym samym to klasyczne rozwiązanie do zabudowy "na mokro" jest niezwykle uniwersalne zarówno w montażu pojedynczym jak i szeregowym: wystarczy w oznaczonym miejscu skrócić blok przygotowany do wysokości 1130 i w ten sposób uzyskuje się obudowę o wysokoścu 980 mm. Elastyczny dobór wysokości, możliwość skócenia bloku i niskie elementy do montażu WC to kolejne przykłady wszechstronności tego rozwiązania. Specjalne zagłębienia na zaprawę tzw. "kieszenie murarskie", pozwalają na osiagnięcie perfekcyjnego połączenia ze ścianą. Ponadto dodatkowo wytłumiona obudowa ze styropianiu stanowi dealne podłoże pod tynk.      

 

Dalsze infroramcje na temat systemu podtynkowego Viega Mono  
 

1 Solidna i dźwiękochłonna obudowa ze styropianiu stanowi idealne podłoże pod tynk.

 

2 Obudowa ze styropianiu z  możliwością skrócenia ze 11300 mm do 980 mm daje swobodę montażu i zmniejsza koszyty madagynowania.

 

3 Bez pracochłonego ustawiania można szybko i fachowo zamontować na jednej szynie kilka bloków podtynkowych Viega Mono.

 

4 Możliwość płynnej regulacji głębokości bloków podtynkowych.

 

5 Zamontowane wstępnie przyłącze wody i przepust ścienny z wysokogatunkowego, odpornego na korozję brązu ułatwiają podłączenie do instalacji wodnej.

 

6 Wyposażony w wodooszczędną spłuczkę podtynkową Viega Visign 2, do której pasują wszystkie płytki uruchamiające serii Visign.

 

7 Nowoczesna technologia uruchamiania. Dzięki cięgnom Bowdena lekkie naciśnięcie wystarczy do uruchomienia wielofunkcyjnego, 2-objętościowego układu spłukiwania.

 

8 Atest ochrony akustycznej zgodny z normą DIN 4109