Program InstalSoft
Program InstalSoft


Wersja próbna pakietu InstalSystem dla Viega do pobrania tutaj

 

Należy pobrać wszystkie pliki i zapisać na dysku komputera w utworzonym wcześniej dowolnym folderze a następnie rozpakować. Plik z rozszerzeniem exe rozpakowuje całe archwium.

 

W celu instalacji programów należy uruchomić plik CDStart i użyć odpowiedniej opcji z tego menu. Po zainstalowaniu programów w wersji próbnej należy je aktywować za pomocą odpowiednich kodów odblokowujących. Kody odblokowujące podane są w CDstart pod linkiem 'Instalacja wersji próbnej i jej ograniczenia' Kody te ważne są przez rok czasu, czyli do 21.12.2010.

 

Wersja próbna może być zainstalowana na dowolnej ilości stanowisk komputerowych, po aktywowaniu umożliwa pracę z programem przez okres pół roku, w czasie którego możliwe jest wykonanie maksymalnie 3 projektów w każdym z programów pakietu.

 

Dostępna jest także pełna wersja programu InstalSoft 4.8 oraz płyta aktualizacyjna do posiadanej już licencji.

W celu otrzymania zestawu proszę o kontakt mailowy info@viega.pl 

Program InstalSoft