Przyszłość czeka. Zajmijmy się tym razem.

Witamy w naszym świecie kariery. Viega jest jednym z kluczowych liderów w branży sanitarno-grzewczej. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom bierzemy na siebie odpowiedzialność za nasze środowisko i przyszłe pokolenia - szczególnie w takich obszarach jak higiena wody pitnej, efektywność energetyczna oraz komfort i bezpieczeństwo w budynkach.

Dzięki naszym rozwiązaniom instalujemy krwiobieg budynków przyszłości i przekształcamy przestrzenie w miejsca do życia - to wielkie zadanie, które każdego dnia jest dla nas źródłem motywacji i do którego każdy pracownik wnosi swój indywidualny wkład.

Kształtuj z nami przyszłość - nawet swoją własną.

Przejdź na międzynarodową stronę kariery, aby dowiedzieć się więcej

To, co czyni nas silnymi: nasze wartości.

Historia sukcesu firmy Viega rozpoczęła się w 1899 roku, kiedy to Franz-Anselm Viegener założył firmę. Dziś rodzinna firma prowadzona jest przez czwarte i piąte pokolenie.

Jakie są szczególne cechy, którymi firma Viega zawsze wyróżniała się jako pracodawca?

W firmie Viega czeka na Ciebie przyjazne środowisko pracy, żywa kultura firmy i niezachwiane wartości, które nadają nam jasny kierunek i dają możliwość rozwoju. To one decydują o tym, jak komunikujemy się między sobą, a także z naszymi partnerami i klientami.

Nasze wartości zawsze stanowiły mocną podstawę, która dawała nam orientację i jasny kierunek dla wszystkich pracowników.

Anna Viegener (Przewodnicząca Zarządu)

 • Osiągaj cele

  Stawiamy sobie ambitne cele. Dla nas liczą się efekty. Panujemy nad liczbami. Dlatego konsekwentnie wdrażamy strategie i plany. Nasze sukcesy zapewniają  rentowność i zrównoważony rozwój.

 • Miej odwagę

  Zachęcamy innych do działania i wzajemnie się wspieramy. Dlatego możemy brać na siebie odpowiedzialność i przekazywać ją innym. Podejmujemy decyzje i ich bronimy. Uczymy się na błędach.

 • Okazuj szacunek

  Podchodzimy z szacunkiem do współpracowników, klientów i partnerów  biznesowych. Różnorodność kultur i charakterów wzbogaca nas. Szacunek  jest postawą, która wyraża się w małych gestach, lecz przynosi wielkie efekty

 • Weź na siebie odpowiedzialność

  Nie mówimy o odpowiedzialności, lecz podejmujemy ją – wobec naszej firmy, naszych klientów, partnerów biznesowych i współpracowników. Dbamy przy tym o środowisko i o nas samych.

 • Buduj zaufanie

  Zaufanie jest podstawą naszej współpracy. Dzielimy się naszą wiedzą i tworzymy możliwości do podejmowania decyzji. W ten sposób  rozwijamy się.

My. Jako jeden zespół.

Zatrudniając prawie 5000 pracowników w 10 lokalizacjach i 21 oddziałach na całym świecie, dążymy do trwałego sukcesu. Nasz zespół jest niewątpliwie sercem firmy. I wszyscy możemy stale potwierdzać pokładane w nas zaufanie. Jednocześnie dbamy o siebie nawzajem i bierzemy na siebie odpowiedzialność. Wynika to głównie z faktu, że utrzymujemy bliski kontakt z ludźmi. Nasze pomysły, nasze osobiste zobowiązanie i empowerment, jak również nasze umiejętności są kluczowymi filarami naszego sukcesu. Jesteśmy tego świadomi i dlatego celowo inwestujemy w edukację i szkolenia. Wysoki poziom szkolenia i nasze zaangażowanie są niezbędne dla naszych standardów jakości.

 

Dołącz do nas. Aplikuj teraz.

Dla firmy Viega siła innowacji i wizja przedsiębiorstwa są ważnymi czynnikami w osiąganiu naszych celów. Poszukujemy zmotywowanych i ambitnych pracowników, którzy wesprą nasz zespół. 

Obecnie nie poszukujemy pracowników