O nas

Viega. Connected in quality.

Naszą aspiracją jest ciągłe poszerzanie granic własnych możliwości. Czynimy to, przystępując do dialogu z naszymi Klientami oraz tworząc jeszcze lepsze produkty i usługi serwisowe. Prowadząc nasze przedsiębiorstwo w stronę przyszłości, nie zapominając jednak o własnej przeszłości.

Wszystkie nasze działania odznaczają się przywiązaniem do najwyższej jakości. Nie od wczoraj, lecz od ponad 120 lat – od chwili, w której wszystko się rozpoczęło wraz z narodzinami wizji zrewolucjonizowania techniki instalacyjnej. Zatrudniamy prawie 5000 pracowników na całym świecie. Osiągnęliśmy obecnie pozycję światowego lidera – pozostając mimo tego przedsiębiorstwem rodzinnym, wyznaczającym swoje własne standardy. Tylko w ten sposób możemy zapewnić jakość „made in Germany” w skali globalnej i oferować produkty na najwyższym poziomie.

Szczególną wagę przykładamy do tego, by służyć naszym Klientom optymalnym wsparciem w ich codziennej pracy. Dostosowujemy do siebie materiały, technologię i komfort, poświęcając czas na zapewnienie jakości i inwestując w prace badawczo-rozwojowe. W efekcie uzyskujemy perfekcyjnie zharmonizowany system, który obejmuje ponad 17 000 artykułów, dostępnych równie szybko, jak i niezawodnie. Ponadto, poczuwając się do odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą pozycja globalnego lidera, dzielimy się naszą wiedzą z Klientami na całym świecie.

Ponieważ jesteśmy o tym przekonani:

Jakość jest wszystkim. Bez jakości wszystko jest niczym.