O nas

We need your consent to load the $$service$$ service.

Because we value your privacy, we hereby request your permission to use the following services. You can revoke your consent at any time. To do so, use the link to the "Cookie Settings" at the bottom of the page.
 

Viega. Connected in quality.

Naszą aspiracją jest ciągłe poszerzanie granic własnych możliwości. Czynimy to, przystępując do dialogu z naszymi Klientami oraz tworząc jeszcze lepsze produkty i usługi serwisowe. Prowadząc nasze przedsiębiorstwo w stronę przyszłości, nie zapominając jednak o własnej przeszłości.

Wszystkie nasze działania odznaczają się przywiązaniem do najwyższej jakości. Nie od wczoraj, lecz od ponad 125 lat – od chwili, w której wszystko się rozpoczęło wraz z narodzinami wizji zrewolucjonizowania techniki instalacyjnej. Zatrudniamy ponad 5000 pracowników na całym świecie. Osiągnęliśmy obecnie pozycję światowego lidera – pozostając mimo tego przedsiębiorstwem rodzinnym, wyznaczającym swoje własne standardy. Tylko w ten sposób możemy zapewnić jakość „made in Germany” w skali globalnej i oferować produkty na najwyższym poziomie.

Szczególną wagę przykładamy do tego, by służyć naszym Klientom optymalnym wsparciem w ich codziennej pracy. Dostosowujemy do siebie materiały, technologię i komfort, poświęcając czas na zapewnienie jakości i inwestując w prace badawczo-rozwojowe. W efekcie uzyskujemy perfekcyjnie zharmonizowany system, który obejmuje ponad 17 000 artykułów, dostępnych równie szybko, jak i niezawodnie. Ponadto, poczuwając się do odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą pozycja globalnego lidera, dzielimy się naszą wiedzą z Klientami na całym świecie.

Ponieważ jesteśmy o tym przekonani:

Jakość jest wszystkim. Bez jakości wszystko jest niczym.