Produkty

Jako dostawca rozwiązań systemowych jesteśmy liderem w wielu obszarach zastosowań techniki instalacyjnej. Nasze systemy przekonują praktycznymi i technicznie przemyślanymi całościowymi rozwiązaniami dla instalacji wody pitnej, gazu i ogrzewania, jak również dla zastosowań specjalnych. Nasze systemy instalacyjne są często stosowane w szpitalach, gdzie niezbędna jest najwyższa jakość wody pitnej, lub na stadionach i w obiektach sportowych, gdzie podczas krótkotrwałych obciążeń szczytowych musi być dostępna wystarczająca wydajność.

Oferujemy również produkty z zakresu systemów podtynkowych i odprowadzania wody, które łączą w sobie znakomitą technologię z doskonałym wzornictwem. Naszą ofertę uzupełniają specjalne rozwiązania w zakresie ogrzewania powierzchniowego, które zapewniają zarówno wysoki komfort, jak i maksymalną wydajność.

Nasi klienci mogą polegać na naszych precyzyjnie dopasowanych do siebie systemach oraz ich najwyższej jakości które znajdują zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, instalacjach przemysłowych czy w przemyśle stoczniowym.