Viega World - centrum szkoleniowe przyszłości 

Od inteligentnego procesu do budynku przyszłości

Miejsce, w którym można doświadczyć wiedzy, a przyszłość budownictwa zobaczyć i dotknąć. To jest Viega World. Łączy w sobie nasze plany na przyszłość, pragnienie wspólnego kształtowania jutra oraz umiejętność opracowywania i przekazywania kompleksowych rozwiązań. W Viega World zintegrowaliśmy nasze 120-letnie doświadczenie jako lider innowacji w branży. Od zawsze kierowaliśmy się wizją zrewolucjonizowania technologii instalacji. Na tej podstawie stale się rozwijamy i tworzymy z Viega World miejsce, które łączy teorię i praktykę z naszym dążeniem do zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji. A tym samym z całą naszą wiedzą branżową, od zarządzania wodą użytkową po cyfrowe budownictwo i budynki przyszłości. Odzwierciedla to specyfikę metodologiczną budynku, ponieważ cały proces budowy został zdigitalizowany za pomocą modelowania informacji o budynku (BIM). Viega World jest dla nas pierwszym dużym projektem realizowanym z wykorzystaniem BIM. 

Viega World już dziś spełnia wymagania jutra w zakresie zrównoważonego rozwoju i wydajności i została już wyróżniona przez Niemieckie Towarzystwo Budownictwa Zrównoważonego (DGNB) najwyższą oceną „Platin“.

Nasze centrum pokazuje, jak działa innowacyjne budownictwo. W tym miejscu chcemy dzielić się naszą wiedzą na temat budowania przyszłości. Zajrzyj z nami za fasadę i dowiedz się więcej o czterech filarach Viega World. 

Cztery obietnice merytoryczne