Strona internetowa krok po kroku

Szukaj: szybko i intuicyjnie do właściwej informacji

Pole szukaj znajdą Państwo w menu głównej nawigacji. Już po wpisaniu jednej litery pojawią się podpowiedzi możliwych haseł - działa to analogicznie jak wyszukiwarka Google.

Proszę wybrać jedno hasło, naciśnąć enter a zobaczą Państwo wszystkie możliwe wyniki wyszukiwania. Można je zawęzić używając funkcji filtruj wyniki.

Wyniki wyszukiwania można… 

  • …dodać do listy zapamiętanych klikając na symbol "plus".
  • …poprzez symbol "strzałka w prawo" przejść do szczegółów.
  • …przy pomocy symbolu "strzałka w dół" pobrać dany plik.
     

Lista zapamiętanych: wybrane przez Państwa treści w jednym miejscu

Na stronie Viega mają Państwo możliwość zapisania istotnych treści w zakładce lista zapamiętanych. W tym celu należu kliknąć na symbpl "plus", który znajduje się przy tytule poszczególnych stron. U góry po prawej stronie, ale za okienkiem szukaj znajdą Państwo zapamiętane treści.

Lista zapamiętanych zapisuje wybrane informacje (np. strony, dokumenty do pobrania, nr wzoru produktu) i przechowuje je do 28 dni, także podczas ponownych odwiedziń strony, pod warunkiem, że pliki cookies nie zostaną usunięte.

Produkty: bogate portfolio przedstawione przejrzyście i szczegółowo

1. W zakładce nowości przekażemy Państwu najnowsze i najbardziej aktualne informacje na temat nowych produków frmy Viega wprowadzonych na rynek.

Nowości

2. Obszerny katalog dostępny on-line jest podzielony na trzy główne działy produktowe: technikę instalacyjną, system zabudowy podtynkowej oraz technikę odprowadzania wody. Tutaj znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje na temat produktów firmy Viega (np. instukcje obsługi i montażu, zdjęcia, tabele z danymi, pliki CAD i inne).

Katalog

3. W nowo stworzonym dziale części zamienne otrzymają Państwo wyczerpujące informacje na temat części zamiennych do wszystkich modeli produtków, również tych starszych produkowanych od 1987 r. oraz ponad 1000 rysunków jako widok rozstrzelony.

Części zamienne

4. W zakładce obszary zastosowań prezentujemy szczegółowe informacje techniczne z różnych dziedziń przydatne w codziennj pracy pofesjonalisty (np. woda użytkowa, system zabudowy podtynkowej, technika odprowadzania wody itd.).

Obszary zastosowań


5. Jeszcze więcej informacji w dziale tematy z zakresu głownych dziedziń i naszych kompetencji (woda pitna, Viega Visign, BIM, budownictwo mieszkaniowe, hotele).

Tematy

Serwis: przydatne informacje z perspektywy klienta

1. W dziale software znajdą Państwo informacje na temat oferowanych przez nas programów do projektowania oraz możliwości ich zamówienia.

Software

2. Za pomocą zakładki downloads mają Państwo dostęp do wszystkich dokumentów ze strony internetowej – w tym produktowych, prospektów, informacji technicznych czy filmów. Przy pomocy poszczególnych zakładek lub korzystając z funkcji filtrowania wyników sprawnie znajdą Państwo szukany dokument. Z tego poziomu mogą go Państwo pobrać lub dodać do listy zapamiętanych.

Downloads

3. Za pomoc naszych konfiguratorów np. do przycisków uruchamiających, rodziny produktów Advantix czy obliczając straty ciśnienia mogą Państwo sprawnie przygotować wszystkie projekty. 

Konfiguratory

Firma: wszystko co najważniejsze na nasz temat

1. W zakładce o nas przedstawiamy pełną sukcesów historię firmy Viega. Zachęcamy do zgłębienia naszej filozofii oraz sprawdzenia informacji w jaki sposób spełniamy najwyższe wymagania.

o nas

2. W dziale referencje znajdą Państwo liczne przykłady na pełne sukcesu projekty firmy Viega. Dodatkowo z wykorzystaniem opcji szukaj, możliwe jest zawężenie wyników wyszukiwania do bardziej szczegółowych obszarów.

Referencje

3. W zakładce media mogą Państwo znaleźć wszystkie nasze aktualne informacje prasowe.

Media

4. Zakładka kontakt umożliwi szybkie znalezienie odpowiedniej osoby do kontaktu z Państwa rejonu np. za pomocą interaktywnej mapy. A może chcą wysłać Państwo zaciskarkę do serwisu? W tym dziale znajdują się adresy wszystkich autoryzowanych punktów naprawy maszyn zaciskowych Viega.

Kontakt

5. W dziale targi informujemy o aktualnych i przyszłych wydarzeniach, podczas których będą mieli Państwo okazję spotkać się z nami osobiście.

targi