Viega World jako centrum wiedzy

Dzięki Viega World nie tylko zbudowaliśmy budynek, ale stworzyliśmy miejsce, w którym można dzielić się wiedzą przyszłości. Viega World to międzynarodowe forum wymiany profesjonalistów, na którym dzielimy się naszymi umiejętnościami zdobytymi dzięki ponad 120-letniemu doświadczeniu. To samo rozumiemy przez zrównoważony rozwój: dzielenie się wiedzą, wspólne badania i rozwój, angażowanie i przekonywanie innych ludzi do naszej pracy. Jako pionier, od 1899 r., Viega napędza swoją branżę wyznaczając nowe standardy również w zakresie kształcenia ustawicznego. W tym celu w Viega World czynimy technikę instalacyjną namacalną, a tym samym budynek staje się obiektem edukacyjnym, wraz z jedyną w swoim rodzaju ofertą szkoleniową. W przyszłości nasze szkolenia będą opierać się na modelu hybrydowym: szkolenia będą odbywać się na miejscu i/lub będą uzupełnione formatami cyfrowymi.

W Viega World kształtujemy przyszłość budownictwa. Umożliwiamy uczestnikom szkoleń zajrzenie za kulisy. Chcemy inspirować ludzi technologią. Oprócz programu szkoleniowego oferujemy wiele ekscytujących informacji o tym, jak działa inteligentny budynek, także dzięki wystawom oraz naszej przestrzeni interaktywnej.

Dirk Hellekes (Manager Sales & Service DACHL), Viega

Nasze centra szkleniowe na całym świecie

Koncepcja szkoleń Viega od wielu lat cieszy się szczególnym powodzeniem w dziedzinie wyposażenia technicznego budynków. Każdego roku ponad 20 000 osób uczestniczy w szkoleniach w 21 centrach szkoleniowych na całym świecie.

Odkryj program szkoleniowy Viega w swoim lokalnym centrum szkoleniowym: